Agentura HaK - David Čada

NAŠE HISTORIE

 

Cestovní agentura HaK v Pardubicích byla založena v roce 1995. Jako pobočka Cestovní agentury HaK v Praze v Truhlářské ulici. Od začátku naší činnosti se specializujeme na prodej zájezdů na poslední chvíli, se kterým jsme v Pardubicích začínali. Samozřejmě doba pokročila a i z tohoto důvodů jste právě na těchto stránkách. Doba posílání lastminute nabídek faxem je již za námi, nahradil ho internet. Jako cestovní agentura si můžeme dovolit pro Vás, klienty, luxus opravdu všeobjímající nabídky. Tento luxus si můžeme dovolit zejména z toho důvodu, že nemáme vlastní produkt, ale nabízíme širokou škálu CK od těch největších až po specializované na jednu oblast. Pro Vás jako klienta je důležité, že cena zájezdu je vždy stejná. Při koupi zájezdu u pořadatele zájezdu nebo přes internet nebo v našem kamenném obchodě, cena se nemění. Na základě těchto faktů jsem pro Vás připravili tyto stránky, kde můžete bez problémů vyhledávat nabídky více cestovních kanceláří, prověřených kanceláří naší 18-letou praxí a zkušenostmi.

Stejně tak zastupujeme i všechny CK, které nabízí odlety z Pardubic, které jsou v posledních sezonách velmi vyhledávané našimi klienty, především z praktických důvodů, tedy krátká cesta na letiště a možnost parkování na letišti zdarma!

V naší nabídce jsou nově i CK z Německa, případně Rakouska. To se týká především exotických destinaci a luxusnějších ubytování v rámci Evropy. Zde může činit rozdíl ceny desítky procent.Menší nevýhodou je nutnost aspoň základní domluvy německy nebo anglicky.

Vytvářím objednávku...