Agentura HaK - David Čada

ID: 769845

Plaza Palace Hotel & Studios ***

Termín: 12.06. (St) - 19.06. (St) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: Bez stravy

Cena: 7 092 Kč

Popis hotelu

Poloha
Plaza Palace Hotel & Studios
se nachází v Anaxosu - klidném, komorním letovisku na severu ostrova Lesbos, cca 65 km od letiště Mytiléna. Nejbližší obchod a restaurace jsou jen pár metrů od hotelu. Zastávka veřejné hromadné dopravy se nachází cca 100 m - v letní sezóně jezdí autobusy do Petry a Molyvosu pravidelně.

Pláž
Plaza Palace Hotel & Studios
se nachází cca 300 m od veřejné písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek.

Vybavení
Plaza Palace Hotel & Studios
se skládá ze dvou částí oddělených úzkou uličkou. Recepce (otevřená od 8:00-2:00), bar u bazénu (8:00-00:00), restaurace, bazén (otevřený od 8:00-20:00). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Pokoje
Hotel má 30 pokojů. Pokoje mají balkon nebo terasu. Jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, rychlovarnou konvicí, koupelnou (WC, sprcha a vysoušeč vlasů). Standardní pokoje mají více modernější, elegantnější provedení. Pokoje typu studio jsou skromnější a mají kuchyňský kout. Za příplatek: individuálně nastavitelná klimatizace (6 EUR/den) a trezor (14 EUR/týden). Dětská postýlka pro dítě do 2 let je k dispozici na vyžádání.

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00, v určeném baru v areálu hotelu.

Sport a zábava
Plaza Palace Hotel & Studios
neorganizuje animační program.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.plazalesvos.com 

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Malý, ale oblíbený hotel, který nabízí jak standardní hotelové pokoje, tak i studia. Díky možnosti příplatku za All Inclusive zaujme nejen milovníky blaženého odpočinku u bazénu, ale i hosty, kteří dávají přednost samostatnému prozkoumávání ostrova.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 0,5-4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady .

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady .

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

LESBOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují po celém Řecku. Volání do zahraničí je poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.
 
LESBOS
Třetí největší ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři na západním pobřeží Turecka. Téměř polovina jeho povrchu jsou olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovým lesem, malebné zátoky vryté hluboko do pevniny, solné pánve obývané hejny plameňáků, přírodní koupaliště a komorní přímořská městečka s rodinnými tavernami, které servírují místní speciality a nejlepší ouzo v Řecku tvoří ideální scenérii k odpočinku v opravdovém řeckém stylu.

V oblasti 

Molyvos
Okouzlující městečko se nachází na severním pobřeží ostrova. Nad letoviskem se tyčí hrad z byzantského období, svahy kopce jsou protnuty klimatickými dlážděnými ulicemi, které se vinou mezi tradičními kamennými budovami pokrytými červenými střešními taškami. Najdeme zde obchody se suvenýry, kavárny a taverny, které nabízejí panoramatický výhled na záliv ležící na úpatí městečka s malebným přístavem.
 
Petra
Malé turistické město několik kilometrů jižně od Molyvosu. Centrální místo zaujímá skála s kostelem Panagia Glykofilousa (v překladu Panny Marie Sladcelíbající), kam vede přes sto schodů. Život městečka se seskupuje podél písečné pláže, u které najdeme kavárny, bary a taverny.

Anaxos
Klidná vesnice ležící východně od Petry. Zástavbu zde tvoří převážně malé budovy s pokoji, studii a apartmány k pronájmu, mezi nimiž můžeme najít také sady, zahrady a několik obchodů. Úzké uličky vedou k písečné pláži s promenádou, kavárnami a tavernami. Ideální místo pro klidnou dovolenou.

12.06. (St) - 19.06. (St) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Katowice
-Last minute7 092 Kč
Vybrat termín
12.06. (St) - 26.06. (St) 2019 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Katowice
-Last minute14 644 Kč
Vybrat termín
19.06. (St) - 26.06. (St) 2019 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Katowice
-Last minute8 732 Kč
Vybrat termín
19.06. (St) - 03.07. (St) 2019 - 15 dní, 14 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Katowice
-8%Last minute11 737 Kč
Vybrat termín
26.06. (St) - 03.07. (St) 2019 - 8 dní, 7 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Katowice
-Last minute9 151 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŘecko
MístoLesbos
HotelPlaza Palace Hotel & Studios
studio
Termín12.06.2019 - 19.06.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...