Agentura HaK - David Čada

ID: 747810

Údolí Wachau + výstava květin v Tullnu

Termín: 03.09. (Ne) - 03.09. (Ne) 2023

Délka pobytu: 1 den

Doprava: Autobus

Strava: Bez stravy

Cena: 1 190 Kč

Poloha
Krása přírody na dosah ruky
Program

Program:
Odjezd ze Znojma v 6:00 hod.  Přes Tulln, po cca 2 hodinách jízdy, se dostaneme do údolí Wachau, které je považováno za jeden z nejkrásnějších koutů v Rakousku. Zastávka v městě Krems bude tím dobrým začátkem. Páté největší město Rakouska, odkud skutečně pochází Kremžská hořčice. Další jen krátkou zastávku si uděláme ve vinařské vesničce Dürnstein. Odtud je to jen kousek cesty autobusem na nádvoří kláštera v Melku. Po cestě budeme obdivovat krásné upravené vesnice v údolí Wachau. Do Melku přijedeme před polednem. Prohlídka zahrad, případně kláštera bude jistě zajímavá. Krátkou procházkou sejdeme k řece. Odpoledne nás očekává v přístavišti na Dunaji pod klášterem výletní loď, kterou vyměníme alespoň na kousek cesty za autobus.  Vystoupíme v Kremži. V průběhu plavby poznáme veletok Dunaje a pohled z vody na břeh bude zcela jistě zajímavý. Autobus nás počká v přístavišti a s ním budeme pokračovat do města Tulln. Tulln ve významu našeho okresního města, město květin a také veletrhů. Navštívíte největší květinový a zahrádkářský veletrh v Rakousku. Budete obdivovat nádherná květinová i zeleninová aranžmá, letničky, palmy, kaktusy a exotické rostliny, zahradní vodotrysky, zahradní nábytek a vše, co nadchne nejen zahrádkáře. Výstava je prodejní, a tak si můžete nakoupit cibuloviny, vzrostlé květiny nebo potřebnou zahrádkářskou techniku.
Zde najdete nejlepší tipy, triky a návrhy na vybavení a péči o Vaši zahradu na jednom místě. Kolem 18,30 se vydáme na cestu domů. Příjezd do Znojma kolem 20.00.
Sleva:
Cena pro děti do 9 let: 690,- Kč
Cena pro děti 10-15 let: 990,- Kč
Nástupní místa
Znojmo
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 60,-/os, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 70,-/os
vstupné veletrh v Tulln 360,- /dospělá osoba, dítě 6-15 let 150,- Kč
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,- Kč.
u některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.
prohlídka klášteru Melk s průvodcem cca 15 EUR, bez průvodce cca 12 EUR. Návštěva nádvoří a části zahrad bývá zdarma.
03.09. (Ne) 2023 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělá osoba
Bez stravy
Autobus
-1 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoDolní Rakousko - ostatní
HotelÚdolí Wachau + výstava květin v Tullnu
dospělá osoba
Termín03.09.2023 - 03.09.2023
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Vytvářím objednávku...