Agentura HaK - David Čada

ID: 974652

Ośrodek Turystyczno Sportowy Zagroń ***

Termín: 18.09. (So) - 25.09. (So) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 6 708 Kč

Popis hotelu

Poloha
Středisko se nachází cca 800 m od centra Szczyrku, ve svahu horského vrcholu Klimczok. Lanovka na Skrzyczne se nachází cca 2,5 km, lyžařský vlek Beskidek cca 400 km, středisko Czyrna Solisko cca 3 km. Ideální místo pro lyžaře, v blízkosti sjezdových a běžeckých tras (Beskidek, Skrzyczne, Czyrna Solisko) a pro poznávání okolí, místní turistiky (Szczyrk, skokanské můstky, jeskyně, lanovka na Skrzyczne) a projížďky na kole. Autobusová zastávka je cca 400 m od střediska. Cena nezahrnuje pobytovou taxu placenou na recepci ve výši 2,35 PLN/os./den. 

Vybavení
Čtyřpodlažní středisko postavené v 60. letech minulého století. Poslední rekonstrukce proběhla v letech 2018-2019. Recepce 24h, 2 konferenční místnosti, výtah, parkoviště (zdarma pro hotelové hosty), lyžárna, hlavní restaurace, kavárna (servíruje místní pečené výrobky; za poplatek). Hotel akceptuje zvířata (za poplatek; je vyžadováno potvrzení od hotelu). 

Pokoje
Středisko nabízí 77 komfortních standardních pokojů s moderním vybavením, z toho 66 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky pro dítě nebo dospělého; 2 samostatné postele; v pokojích typu Deluxe manželská postel; o rozloze cca 12 m²), 6 pokojů pro 4 osoby (samostatné postele; o rozloze cca 24 m²), 3 jednolůžkové pokoje (bez balkonu) a 2 apartmány (ložnice a obývací pokoj; 2 samostatné postele nebo manželská postel a rozkládací pohovka; navíc na pokoji lednička; o rozloze cca 24 m²). Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo samostatnými postelemi, koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky), TV, telefonem, bezdrátovou konvicí, Wi-Fi připojením (zdarma). Většina pokojů má balkon a krásný výhled na nejvyšší vrchol Slezských Beskyd - Skrzyczne. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek na místě: večeře (HB) nebo obědy a večeře (FB). Nápoje k jídlu za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel nabízí svým hostům: kulečník, stolní tenis, stolní fotbal. Navíc zdarma wellness (celoroční krytý bazén (6x12 m, hloubka 1-1,8 m), vířivka, 3 sauny (suchá, mokrá a infračervená) a relaxační zóna (otevřená v určených hodinách)), tělocvična - basketbal, volejbal, fotbal (možnost zapůjčení vybavení; povinná sportovní obuv; otevřena v určených hodinách), vnitřní a venkovní posilovna. Za příplatek je k dispozici: rehabilitační a masážní místnost. Na rozlehlé ploše obklopující objekt je terasa s krásným výhledem na Skrzyczne, zastřešené ohniště a zastřešená terasa s krbem ve čtvrtém patře. Pro nejmenší: herna, venkovní hřiště. 

Internet
Na pokojích a ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
https://www.zagronszczyrk.pl/

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované CK za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Beskid Śląski - wczasy
Kód zájezdu: PLS

19.06. (So) - 26.06. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute6 768 Kč
Vybrat termín
21.08. (So) - 28.08. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
standard
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute7 308 Kč
Vybrat termín
21.08. (So) - 04.09. (So) 2021 - 15 dní, 14 nocí
standard
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute11 808 Kč
Vybrat termín
28.08. (So) - 04.09. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
standard
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute7 308 Kč
Vybrat termín
28.08. (So) - 11.09. (So) 2021 - 15 dní, 14 nocí
standard
Snídaně
Letecky/Katowice
-Last minute11 808 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPolsko
MístoSlezské Beskydy
HotelOśrodek Turystyczno Sportowy Zagroń
standard
Termín18.09.2021 - 25.09.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...